lefttop.jpgkalendarium
Poniedziałek,
2018-05-21
Imieniny:
Jana, Moniki
statystyki
Odwiedziło nas: 182219 osób
Do końca roku: 224 dni
Do wakacji: 32 dni
ankieta

Gdzie chciałbyś/chciałabyś spędziłć ferie?

Pokaż wyniki
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszej szkole (wycieczki, akademie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Logo BIP
http://www.1procentdlamojejszkoly.pl/
http://www.fpds.pl/ekocertyfikaty/pl/czym-jest-certyfikat-lcae-i-zielonej-flagi
http://akademiadzieci.wordpress.com/dzialalnosc/uniwersytet-jagiellonski/
http://www.szkolawspolpracy.pl/
http://www.men.gov.pl/
middletop.jpg

EWALUACJA W NASZEJ SZKOLE

Jesteś tu: » Strona główna » EWALUACJA W NASZEJ SZKOLE

W październiku 2009r. weszło w życie nowe rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej, które zmieniło spojrzenie na sprawowany nadzór pedagogiczny Kuratorium Oświaty, jak i dyrektorów szkół. Od tego czasu strategia sprawowanego nadzoru / zewnętrznego oraz wewnętrznego/ wyraźnie rozdziela trzy funkcje - kontrolę przestrzegania prawa, wspomaganie pracy szkoły oraz ewaluację jej pracy. Ocena spełnienia wymagań przez szkoły w ewaluacji zewnętrznej jest określana poziomami od A do E, gdzie A- oznacza poziom bardzo wysoki, B - wysoki, C –średni, D –podstawowy, E –niski.

 

W trzecim roku obowiązującego rozporządzenia Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie, jako druga w naszej gminie została poddana ewaluacji zewnętrznej prowadzonej przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Krakowie. W okresie od listopada do grudnia 2012r. ewaluatorzy KO zbierając informacje z różnych źródeł, dokonali badania i w oparciu o nie określili poziom spełnienia wymagań przez „skawińską Czwórkę”. Ewaluacja dotyczyła dwóch z czterech podstawowych obszarów:  procesów edukacyjnych oraz  relacji ze środowiskiem, w którym procesy te zachodzą...

czytaj więcej

Pliki do pobrania

Opracowanie: szkolnastrona.pl