• Kartka z kalendarza

Sukcesy sportowe 2022/2023

2023-01-15

Zawody w minisiatkówkę O Puchar Dyrektora SP 4 w Skawinie

W dniu 5 i 11 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbyły się zawody minisiatkówki chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn. Po bardzo ciekawych i emocjonujących pojedynkach nasi chłopcy wygrali dwa mecze i tyle samo przegrali.
Ostateczna kolejność w całych zawodach była następująca:
I miejsce- SP Radziszów
II miejsce - SP 2 Skawina
III miejsce- SP 4 Skawina
IV - SP Wola Radziszowska
V - SP 1 Skawina
Trenerem naszej drużyny była Pani Małgorzata Bobak. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:  Marcin Czopek, Bartek Ćwik, Kacper Gonet, Kamil Jop, Oliwier Odziomek, Hubert Oleksy, Kamil Ożóg, Piotr Sikora, Sebastian Ściubak, Norbert Walczyk.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację i dobrą zabawę.

2022-11-05

II miejsce w powiecie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Nasi uczniowie odnieśli kolejny sukces sportowy. Tym razem zdobyli drugie miejsce na szczeblu powiatowym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców .
Gratulacje dla naszej "czwórkowej" drużyny i ich trenera Pawła Czajki!
2022-10-18

Kacper Kisielewski srebrnym i złotym medalistą

Miło jest mi poinformować iż Kacper Kisielewski (uczeń klasy 8b)  w tym roku na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbywały się w Wądzyniu w dniach 06-09.10.2022 zdobył dwa medale:

1. Drugie Miejsce ( srebrny medal ) w parach Mikstowych U 15 - Grało 49 par ( 49 dziewcząt oraz 49 chłopców ) z całej Polski
  2. Trzecie Miejsce ( brązowy medal ) w parach Open U 15 -Grały 54 pary ( 108 zawodników) z całej Polski
    Dzięki dwóm medalom Kacpra oraz rezultatom ( w pierwszych 10-ce ), zajętym w pozostałych dwóch kategoriach ( Drużynowo oraz Pary Chłopców ) w klasyfikacji generalnej Szkół w kategorii wiekowej U 15 nasza szkoła została sklasyfikowana na 21 miejscu z 61 szkół których uczniowie grali w Mistrzostwach. Na 1 miejscu było XIV LO " Staszic". W klasyfikacji indywidualnej długofalowej Mistrzostw Kacper zajął 6 miejsce na 154 zawodników ( patrząc na nasza Gminę Skawinę - najwyżej sklasyfikowany z wszystkich dzieciaków które były na zawodach ). Kacper otrzymał gratulacje od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego jako brązowy Medalista tegorocznych Mistrzostw Świata.
2022-10-12

Mistrzowie Gminy w halowej piłce nożnej !!!

Nasi uczniowie Mistrzami Gminy Skawina w halowej piłce nożnej!!!

11 października 2022 r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej. Na turnieju wygrywamy wszystkie mecze ,zdobywamy pierwsze miejsce co daje nam awans do dalszego etapu rozgrywek ( powiat ).

Maksymilian Ożóg dostał wyróżnienie indywidualne za króla strzelców turnieju. Gratulacje dla całej drużyny i powodzenia na szczeblu powiatowym

2022-10-12

Powiatowe Biegi Przełajowe

Pierwsze sukcesy sportowe naszych uczniów !!!

Nasi uczniowie wzięli udział w powiatowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast chłopcy miejsce III.