• Odwiedziło nas: 1190714

Konkurs plastyczny "Tak sprzątamy Małopolskę"

W imieniu Radia Kraków, patrona akcji „ Posprzątaj z nami Małopolskę!” 2024 zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs rozpoczął się 18 marca i potrwa do 8 kwietnia (ostatni dzień na dostarczanie prac konkursowych) i jest adresowany przede wszystkim do najmłodszych uczestników.

Zadanie konkursowe jest proste – trzeba przygotować pracę plastyczną (forma dowolna), której tematem głównym jest akcja sprzątania Małopolski. Pracę należy dostarczyć do recepcji Radia Kraków lub przesłać pocztą na adres: Radio Kraków, al. Juliusza Słowackiego 22, 30-007 Kraków, w kopercie z dopiskiem Konkurs: „Tak sprzątamy Małopolskę”. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora, a także posiadać dane kontaktowe: adres, numer telefonu i e-mail.

Spośród prac zgłoszonych do konkursu jury wybierze 5, które otrzymają nagrody w postaci zestawów gadżetów ekoMałopolska (m.in. ekologiczne kubki, powerbanki, głośniki mobilne, podstawki do smartfonów, wielorazowe metalowe słomki do napojów) i Radia Kraków (kubki radiowe, notesy, kamizelki odblaskowe). W planach jest także przygotowanie wystawy pokonkursowej w holu Radia Kraków.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.radiokrakow.pl/nasze-akcje/konkurs-plastyczny-tak-sprzatamy-malopolske/