• Odwiedziło nas: 1193247

Zbiórka ubrań i tekstyliów !

Podejmij wyzwanie- zrób porządki w domu i pomóż zdobyć naszej szkole nagrody w konkursie! Do wygrania dla szkoły nawet 3000 złotych!

Masz dużo ubrań w szafie i na nic nie masz miejsca? Wyrosłeś już z niektórych ubrań albo przestały być modne? Zatem Czas na wiosenny przegląd garderoby. A może porządki już za Tobą i worki z niepotrzebnymi ubraniami zalegają w piwnicy czy na strychu? Mamy dla Ciebie propozycję! Przede wszystkim NIE WYRZUCAJ RZECZY! Twoje ubrania mogą wesprzeć potrzebujących! Przynieś je do naszej szkoły, a my przekażemy je Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, która pozyskuje fundusze stypendialne dla dzieci i młodzieży.

Przyjmujemy: wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej, sparowane buty, dodatki (paski, torebki, biżuterię) oraz wszelakie tekstylia domowe!
Zbiórka ma charakter konkursowy i polega na zgromadzeniu odzieży (nowej lub używanej) o jak największej masie w okresie trwania wydarzenia.
W naszej szkole zbiórka potrwa w okresie od 17 kwietnia  do 10 maja 2024roku.
W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody dla szkół:
I nagroda – 3000 zł
II nagroda – 2500 zł
III nagroda – 1800 zł
IV nagroda – 700 zł
V nagroda – 600 zł
VI nagroda – 400 zł
Spakowaną odzież i inne tekstylia można pozostawiać u Pani woźnej, która (zresztą jak zawsze) skrupulatnie zapisze kto wziął udział w akcji i iloma kilogramami wsparł inicjatywę.
Pokażmy siłę SP4‼️ Zbierzmy jak najwięcej rzeczy‼️ Podarujmy innym - Szczęśliwe Dzieciństwo‼️

Opis zdjęcia:
Fotografia przedstawia kolorowe ubrania powieszone wieszakach na drążku.