• Odwiedziło nas: 1196216

Zawody w minisiatkówkę O Puchar Dyrektora SP 4 w Skawinie

W dniu 5 i 11 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbyły się zawody minisiatkówki chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn. Po bardzo ciekawych i emocjonujących pojedynkach nasi chłopcy wygrali dwa mecze i tyle samo przegrali.
Ostateczna kolejność w całych zawodach była następująca:
I miejsce- SP Radziszów
II miejsce - SP 2 Skawina
III miejsce- SP 4 Skawina
IV - SP Wola Radziszowska
V - SP 1 Skawina
Trenerem naszej drużyny była Pani Małgorzata Bobak. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:  Marcin Czopek, Bartek Ćwik, Kacper Gonet, Kamil Jop, Oliwier Odziomek, Hubert Oleksy, Kamil Ożóg, Piotr Sikora, Sebastian Ściubak, Norbert Walczyk.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację i dobrą zabawę.

Opis zdjęcia:

Fotografia zrobiona jest na sali gimnastycznej. W rzędach po lewej stronie stoją uczniowie (kolejno w strojach niebieskich, zielonych, czerwonych i czerwono-czarnych). Po prawej stronie stoją dwie kobiety i dwóch mężczyzn.