• Odwiedziło nas: 1195190

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 dla naszej szkoły odbyło się
29 czerwca. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez zebranych w sali gimnastycznej, pani Dyrektor Anita Karczewska przywitała przybyłych uczniów, nauczycieli oraz rodziców, do których skierowała słowa uznania oraz podziękowania za okazane wsparcie i zaangażowanie w kończącym się roku szkolnym. W swoim wystąpieniu dziękowała wszystkim za całoroczną pracę, szczególnie pogratulowała dzieciom wyników w nauce oraz życzyła słonecznych wakacji.

Krótkie podsumowanie trzech lat nauki rozpoczęło część artystyczną przygotowaną przez klasy 3a i 3b wraz z wychowawczyniami p. A. Bobek oraz p. B. Włodek. Uczniowie dziękowali za lata spędzone w klasach młodszych, dedykując pani dyrektor, gronu pedagogicznemu oraz osobom pracującym w szkole piosenki, którym towarzyszyły wesołe pląsy, taniec oraz gra na flażoletach. Dzieci odegrały również krótkie scenki, obrazujące w zabawny sposób sytuacje z życia szkoły oraz przypomniały zasady o których należy pamiętać, by okres wakacji spędzić bezpiecznie.

Cały występ zakończyły słowa: „Po raz ostatni zadźwięczy dzwonek, wkrótce wakacje, lekcje skończone, a teraz wszystkich czeka nagroda: wakacje, słońce, piękna pogoda!” oraz wspólne wykonanie piosenki Kabaretu OTTO „Wakacje”.