• Odwiedziło nas: 1195143

XVI TURNIEJ SZKÓŁ " BAW SIĘ Z NAMI"

XVI Turniej Szkół "Baw Się z Nami" ... za nami. Osiemdziesięciu zawodników walczyło w finale XVI Turnieju "Baw Się z Nami" o palmę zwycięstwa. Z wynikiem 45 punktów zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Skawinie. Wyprzedziła "Jedynkę" 44 punkty, przed "Dwójką" 41,5 oraz Wielkie Drogi 29,5 pkt.

Drużyna szkolna składała się z przedstawicieli klas II i klas III. W danej konkurencji uczestniczyło 8 dzieci w kategorii. Było osiem konkurencji, co łacznie dało 16 startów. Do ostatniej zabawy nie wiadomo było kto zwycięży. Kilka startów przed końcem szanse na zwycięstwo miały trzy szkoły. Klasyfikacja końcowa ustaliła się dopiero w ostatnij konkurencji.

Wyścigom towarzyszyły olbrzymie emocje nie tylko wśród samych zawodników i nauczycieli, ale także publiczności licznie zgromadzonej na trybunach. Szkoły otrzymały puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy upominki ufundowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.