• Odwiedziło nas: 1203403

BENEFIS NASZEJ RODZINY

Jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesie naszej Czwórkowej rodziny ! Wzięła ona udział w konkursie „Benefis Naszej Rodziny” organizowanym w ramach kampanii, do której przystąpiła nasza szkoła. Rodzina Dovnarów zorganizowała wspaniały przedświąteczny benefis pt. "Zdobione miłością”. Koordynatorem projektu w naszej szkole była pani Alicja Krzypokowska- dziękujemy bardzo. Nagrody, dyplomy oraz podziękowania także dla Dyrekcji zostały wręczone dzisiaj przez Pana Burmistrza Norberta Rzepisko w Ratuszu w Skawinie. „Rodzina jest najważniejsza- podkreślał Burmistrz”.

Celami konkursu były: wzmacnianie/budzenie przywiązania do tradycji i zachęcanie do tworzenia i kultywowania własnych, rodzinnych obyczajów, wdrażanie do okazywania sobie nawzajem szacunku w rodzinie, wzmacnianie więzi i pogłębianie relacji, propagowanie tradycji i wartości rodzinnych, rozbudzanie ciekawości świata, pasji i aktywności życiowej rodzin. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, wszystkim rodzinom, a szczególnie rodzinie Dovnarów, która spisała się na "Szóstkę" w tegorocznej akcji Benefisu rodzin!

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia 3trzy kobiety i mężczyznę oraz chłopca i dziewczynkę, którzy ustawieni są na tle szafki i ekranu telewizora.