• Odwiedziło nas: 1195741

Zakończenie klas 8

Czwartek, 23 czerwca, stał się niezapomnianym dniem w życiu uczniów kl. 8 naszej szkoły. Po 8 latach stali się absolwentami Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie. O godz. 16.00 rozpoczęła się uroczystość, w trakcie której uczniowie w muzycznym przedstawieniu z przymrużeniem oka żegnali się ze swoją szkołą. Także koleżanki i koledzy z kl. 7 przygotowali dla nich krótki występ słowno-muzyczny.

W trakcie części oficjalnej uroczystości poznaliśmy Absolwentów Roku, którymi za wysokie wyniki dydaktyczne i osiągnięcia w konkursach zostali: z kl. 8a Mateusz Kowalski, Marcel Kula, Zuzanna Zając, a z kl. 8b Amelia Giergun, Stanisław Ożóg, Małgorzata Romek, Zofia Wątor.   Uczniowie kl. 8 odebrali z rąk Dyrekcji, wychowawczyń i przedstawicielek Rady Rodziców pamiątkowe teczki absolwenta, a liczna grupa dodatkowo nagrody książkowe. Kilkunastorgu uczniom wręczono listy pochwalne, a ich rodzicom listy  gratulacyjne.

Szkołę Podstawową nr 4 w Skawinie z wyróżnieniem ukończyło 11 uczniów z kl. 8a (I. Czech, B. Czopek, M. Jamro, N. Kaliś, M. Kapałka, A. Konka, M. Kowalski, M. Kula, K. Nowak,  S. Prusak, Z. Zając); 14 uczniów z kl. 8b (A. Giergun, Z. Wator, S. Ożóg, J. Kuca, M. Romek, M. Ożóg, E. Pałka, L. Pławecka, M. Jakubas, A. Kania, M. Przebinda, J. Smaciarz, Z. Niechaj, J. Ożóg);  10 uczniów z kl. 8c (M. Pachacz, A.Wcisło, O. Wróblewska, I. Wróblewska, K. Dusak, M. Szklarek,  K. Królikowska, J. Pyka, M. Sakłak, W. Balza).

Po zakończeniu uroczystości uczniowie kl. 7 i 8 bawili się wspólnie na pożegnalnej dyskotece.

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach!

Opis fotografii:

Zdjęcie przedstawia poczet sztandarowy (w środku chłopak ze sztandarem, po bokach przyboczne- dziewczyny). Po lewej stronie  stoi kobieta trzymająca mikrofon. Tło postaci stanowi czarny materiał a na nim białe dekoracje- motyle i biały napis: Czas rozwinąć skrzydła.