• Odwiedziło nas: 1203417

Dzień Otwarty w naszej "Czwórce"

Już za nami kolejny Dzień Otwarty w naszej szkole. Przyszłoroczni pierwszoklasiści mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach, a przy tym oczywiście zwiedzić szkołę.

Na początku naszych gości przywitała pani Dyrektor Anita Karczewska, która przedstawiła pokrótce szkołę i jej ofertę. Następnie grupa uczniów z klasy 3a i 3b zaprezentowała się w występie słowno-muzycznym, który został przygotowany się pod kierunkiem pań wychowawczyń. Po pierwszych emocjach dzieci udały się do sal, gdzie czekały na nich kolejne niespodzianki. Były to zmagania z matematyką i z językiem polskim na wesoło, zajęcia językowe "Good Morning, Guten Tag", zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne oraz sportowe. Jak co  roku nie zabrakło odważnych do uczestnictwa w lekcji z "wybuchową chemią".

Pierwsze  spotkanie ze szkołą obfitowało w wiele niezapomnianych chwil. Było mnóstwo dobrej zabawy i uśmiechu na twarzy naszych przyszłych uczniów i ich rodziców. Dziękujemy i czekamy na Was 1 września!

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia kobietę mówiącą przez mikrofon. Po lewej stronie kobiety stoi trzech chłopców, natomiast po prawej sześć dziewcząt. Wszyscy znajdują się na sali gimnastycznej.