• Odwiedziło nas: 1195735

Zbiórka darów dla Ukrainy

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

Nasza pomoc humanitarna – szczęśliwie dotarła na Ukrainę. Jestem wdzięczna za każdy gest ofiarowanej pomocy. Wszystkie artykuły w ogromnej ilości zostały przez nas posegregowane i spakowane w 60 opisanych pudeł, które w piątek przekazaliśmy Skawińskiemu Stowarzyszeniu Partnerstwa Miast.

SSPM współorganizowało transport 4 polsko-niemieckich tirów z pomocą humanitarną na teren Ukrainy, w tym do miasta partnerskiego Przemyślany.

W naszej szkole są wspaniałe dzieci, rodzice i nauczyciele : )
Przekazuję Wam także podziękowania od dyrektorów i nauczycieli zaprzyjaźnionych szkół ukraińskich nr1 i nr2 w Przemyślanach, z którymi pozostaję w codziennym kontakcie.

Pozdrawiam Was serdecznie
A. Karczewska

Opis fotografii:

Na pierwszej fotografii uczniowie i panowie pakują paczki z darami dla mieszkańców Ukrainy do ciężarówki.

Drugie zdjęcie pzredstawia chłopca niosącego paczkę, za którym idzie dziewczynka.