• Odwiedziło nas: 1195844

Andrzejki 2021

Z okazji Andrzejek Samorząd Uczniowski przygotował dla każdej klasy pakieciki z opracowanymi przez siebie wróżbami i pomocami niezbędnymi do ich przeprowadzenia. Wychowawcy czuwali nad przebiegiem zabawy.

Wśród gier i wróżb andrzejkowych znalazło się: lanie wosku, poznanie imienia swojej przyszłej żony/męża na podstawie przebitego szpilką serca z imionami; losy z przepowiedniami dotyczącymi najbliższej przyszłości oraz wykonywanego zawodu; przestawianie butów, gry symboliczne, losowe.

Wszystkie te zabawy dostarczyły uczniom naszej szkoły zarówno małym jak i dużym wiele radości oraz wywołały dreszczyk emocji. A jak ze sprawdzalnością? Coś musi być na rzeczy… już świętego Andrzeja w tym głowa.

Czary mary,

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia zestaw wróżb przygotowanych dla klas. Na zdjęciu duże zielone serce z imionami chłopców, duże niebieskie serce z imionami dziewcząt, dwie kartki z zapisanymi pomysłami na wróżby, papierowe kubeczki, samochodzik-zabawka, pierścionek, moneta jednogroszowa oraz kartka z napisem "wylosuj swój zawód przyszłości".