• Odwiedziło nas: 1203408

Drodzy Rodzice!

Ogromnie dziękujemy za każdy "lajk" popierający naszą inicjatywę związaną z nagraniem konkursowego teledysku przez uczniów naszej szkoły.

Grupa 21 Młodych Tancerzy pod przewodnictwem Pani Joanny Hyrlickiej - nauczycielki fizyki i chemii - wytańczyła swoje marzenie w Ogólnopolskim Konkursie "You Can Dance - nowa generacja", organizowanym przez TVP.
W konkursie wzięło udział ponad 300 szkół z całej Polski - a nasza reprezentacja znalazła się wśród 6 Laureatów nagrodzonych oryginalnymi bluzami z logo programu.

Przedsięwzięcie przyniosło wiele radości uczniom, ich rodzicom i wszystkim, którzy motywowali i obserwowali tworzące się wydarzenie. Nagranie profesjonalnego teledysku pokazało możliwości dzieciaków, ich kreatywność i talent.

Bardzo Gratulujemy Rodzicom tak uzdolnionych uczniów, a szczególne podziękowania kierujemy do Pań Agnieszki Szklarek, Edyty Prusak, Dominiki Jarosz i Danuty Pyki za pomoc i osobiste zaangażowanie w przygotowanie przedsięwzięcia.

Pozdrawiam ciepło
Anita Karczewska