• Odwiedziło nas: 1203400

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021

W dniu 24 września w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

W szranki o stanowisko Przewodniczącego szkoły stanęło sześcioro uczniów: Martyna Balza, Maksymilian Góras, Kamila Królikowska, Kaja Kula, Tamara Sobolak, Jakub Tarnopolski. Kandydaci ci przygotowali plakaty wyborcze oraz zaprezentowali swoje programy za pośrednictwem radiowęzła.

Nad przebiegiem kampanii wyborczej czuwała specjalnie powołana Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Wiktor Balza 8c, Aniela Dyrek 7a, Mateusz Kowalski 8a, Anna Kramarz 5b, Zuzanna Kuczaj 8b. Komisja, ta przeprowadziła głosowanie w klasach, obliczyła i ogłosiła rezultat wyborów.

W piątkowym głosowaniu wzięło udział 187 uczniów klas IV-VIII. Oddano 183 głosy ważne i 4 głosy nieważne.

Wybory wygrała i tym samym została Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego: Kamila Królikowska, która zdobyła bezwzględną większość głosów.

Wiceprzewodniczącym został: Jakub Tarnopolski, który otrzymał drugą z kolei liczbę głosów.

Pozostali kandydaci zajęli dalsze miejsca i zostali Członkami Zarządu SU

Poniżej przedstawiamy pełny skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:

PRZEWODNICZĄCA

KAMILA KRÓLIKOWSKA 8C

WICEPRZEWODNICZĄCY

JAKUB TARNOPOLSKI 6A

CZŁONKOWIE

KAJA KULA 5A

JOANNA KONKA 5A

MAKSYMILIAN GÓRAS 5B

MARTYNA BALZA 7A

JULIA NAZIM 7A

PATRYK NOWAK 7A

JAN POLUS 7A

TAMARA SOBOLAK 7A

NADIA WASILEWSKA 7B

ZUZANNA ZAWADA 7B

MARCEL KULA 8A

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Marzena Kucała

Barbara Leśniewska-Hundla

Na zdjęciu głównym znajdują się uczniowie wchodzący w skład Szkolnej Komisji Wyborczej oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. W tle za nimi znajdują się zawieszone na tablicach plakaty wyborcze osób kandydujących na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Na drugim zdjęciu znajdują się uczniowie kandydujący na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.