• Odwiedziło nas: 1203414

Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Portal www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, obszernej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą informacją do Państwa odbiorców. Głęboko wierzymy, że będą zainteresowani udziałem w konkursie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl