• Odwiedziło nas: 1203408

Nasza szkoła zyskała 9 nowych laptopów

9 nowoczesnych laptopów wraz z oprogramowaniem trafiło do naszej szkoły. Komputery na co dzień będą znajdowały się w pracowni informatycznej oraz w bibliotece szkolnej, a w czasie ewentualnego lockdownu zostaną przekazane uczniom do nauki zdalnej.  W imieniu Burmistrza Norberta Rzepisko nowy sprzęt przekazał Zastępca Burmistrza Witold Grabiec.

W sumie Gmina skawina otrzymała 27 laptopów  zakupionych w ramach projektu "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja Szkół i Placówek Oświatowych" dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Gmina Skawina otrzymała na ten cel prawie 75 tys. zł dofinansowania, które pokryło 100 procent kosztów zakupu sprzętu i oprogramowania.

Nowy sprzęt ucieszył uczniów, jak i nauczycieli i z pewnością zostanie właściwie wykorzystny w naszej szkole.