• Odwiedziło nas: 1195971

Marcel Baran zwycięzcą konkursu na maskotkę TKS Skawinka!

W niedzielę 27 października 2019 roku na stadionie miejskim w Skawinie miał miejsce charytatywny mecz "Gramy dla Poli". Dochód z organizacji meczu zasilił konto piętnastomięsięcznej Poli, która od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą. W pojedynku drużyn Skawinka Skawina pokonała Wisłę Kraków II aż 6:1! W splocie pozytywnych zdarzeń uczestniczyła również nasza szkoła poprzez osobę naszego pierwszoklasisty MARCELA BARANA, który zdobył I miejsce w konkursie na maskotkę drużyny Skawinka Skawina. Marcel pokonał w tym starciu około 200 uczestników i wygrał wyjazd na zimowisko ze Skawinką. Wizerunek maskotki na papierze został "ożywiony", gdyż już na niedzielnym meczu maskotka towarzyszyła kibicom Skawinki.

Gratulujemy Marcelowi i Państwu Rodzicom!