• Odwiedziło nas: 1203464

Sukces plastyczny ucznia klasy 3b Michała Ptaszyńskiego

Dnia 10 grudnia 2014 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Krakowie miało miejsce uroczyste rozdanie nagród w konkursie pt.”Sto lat temu w mojej miejscowości”. Konkurs organizowało Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich- Oddział w Krakowie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie. Polegał on na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej wydarzenie lub scenę z życia swojej miejscowości ok. 100 lat temu (dla uczniów klas I-III) lub na opisaniu jednego dnia z życia mieszkańca swojej miejscowości w formie kartki z pamiętnika sprzed stu lat. Z naszej szkoły w młodszej kategorii wiekowej w konkursie wzięło udział pięcioro uczniów klas młodszych (Ignacy Czech 1a; Amelia Giemzik 3a; Oliwia Odziomek 3a; Aleksandra Ziarko 3a; Michał Ptaszyński 3b) oraz jedna uczennica z klasy 6b Kinga Suder. Wśród 101 prac nadesłanych z klas I-III wyróżnienie zdobył uczeń klasy 3B Michał Ptaszyński, który wykonał pracę przedstawiającą ówczesny zakład pracy Szamotka.

Organizatorem konkursu na terenie szkoły był nauczyciel bibliotekarz mgr Anna Stekla

Gratulujemy Michałkowi oraz Państwu Rodzicom! Uśmiech