• Odwiedziło nas: 1196239

Kolejny sukces teatralny Szkolnego Koła nr 34 „Caritas”

Radosny czas kolędowania zakończył się dla naszych uczniów klas IV-VI  wielkim sukcesem.

Uczniowie działający w Szkolnym Kole „Caritas” wywalczyli zaszczytne II miejsce w X Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych organizowanym przez CKiS  w Skawinie.

Grupa „Caritas” prowadzona przez Panią mgr Krystynę Czerw, co roku zaskakuje nas przepiękną kreacją artystyczną. Każde przedstawienie niesie ze sobą pierwiastek przeżycia duchowego, wrażliwości oraz elementy innowacyjne.

Scena Pałacyku „Sokół” już od kilku lat okazuje się szczęśliwa dla naszych uczniowskich talentów z Koła „Caritas”. Zespół jest laureatem I miejsca w Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych w 2011r. oraz II miejsca w Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych w 2012r.

Gratulujemy Uczniom, Rodzicom oraz Pani mgr Krystynie Czerw, która odebrała z rąk Jury dyplom podziękowania za opiekę artystyczną nad uczniami.