• Odwiedziło nas: 1195243

Tylko w wielkich sercach powstają wielkie dzieła…. Podsumowanie akcji

Równie serdeczne podziękowania składamy naszym uczniom oraz ich Rodzicom w imieniu bezdomnych zwierząt, będących pod opieką Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt w Skawinie. Dziękujemy za wyobraźnię, ofiarność, szczodrość i niezwykle szybką reakcję Państwa na nasz apel. Zbiórka wpadła imponująco J.

J E S Z C Z E   R A Z   S E R D E C Z N E   D Z I Ę K I !!!

PS. Nie zapomnijmy, że każda z tych i tym podobnych akcji ma podwójny wymiar – przynosi korzyść tym, na rzecz których przeprowadzana jest zbiórka, ale także buduje w dzieciach otwartość na innych, ich potrzeby; chęć i gotowość ponoszenia trudów i niesienia pomocy. I to jest nasze wspólne, największe dzieło.

/R.M/

• Powiększ obraz

zbiórka dla schroniska da zwierząt