• Odwiedziło nas: 1203533

Tak świętowaliśmy Andrzejki

25 listopada w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Najpierw świętowały klasy 0-III, a następnie IV-VI.

W młodszej grupie zabawa taneczna przeplatała się z różnymi konkurencjami: znajdowaniem swojego buta z zawiązanymi oczami, tańcem w parach na gazecie, tańcem w parach z balonem czy podawaniem sobie jabłka w rytm muzyki. Na stolikach umieszczonych wokół sali na dzieci czekały inne atrakcje takie jak znaczenie imion, losowanie swojego przyszłego zawodu, puszczanie baniek mydlanych oraz przebijanie serc z imionami.

Uczniowie klasy IV-VI Andrzejki świętowały przy rytmach muzyki dyskotekowej. Po oficjalnym rozpoczęciu zabawy przez Samorząd Uczniowski, zaczęła się dyskoteka. Można było zamówić sobie ulubioną piosenkę lub zadedykować utwór muzyczny swojej sympatii. Dobrej zabawie towarzyszyła muzyka, taniec i śpiew popularnych piosenek.

Po zakończonej zabawie na uczniów czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców.

Zabawa Andrzejkowa to czas miło i wesoło spędzony w szkole, w gronie rówieśników i wychowawców.