• Odwiedziło nas: 1203503

Uczeń klasy 1A Patryk Stekla najlepszym bramkarzem Turnieju

15 listopada odbył się organizowany przez Miejskie Towarzystwo Sportowe Piast Skawina halowy turniej piłki nożnej Dragon Piast Cup 2015 dla rocznika 2008. W turnieju brało udział 9 drużyn z regionu Małopolski. Zawodnik Piasta Skawina, a zarazem uczeń klasy 1A naszej szkoły,  Patryk Stekla podczas zawodów zdobył tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju. Razem z Patrykiem na boisku dzielnie walczyli uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły. W drużynie Piasta grał także Krystian Sikora z klasy 2a, natomiast Szymon Maliszewski z klasy 2a oraz Kacper Urban z klasy 1c reprezentowali klub Akademia Piłkarska Champions Skawina. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz Ich Rodzicom Uśmiech Cieszymy się, że już najmłodsi uczniowie naszej szkoły zdobywają sukcesy na boisku oraz uczą się zdrowego stylu życia na co dzień.