• Odwiedziło nas: 1203572

Projekt "Aktywna Czwórka"

Aktywna Czwórka” to projekt skierowany do każdego ucznia, jego rodziny, nauczycieli, którzy preferują włączenie aktywności fizycznej w swoją zabieganą codzienność.  Droga do pracy pieszo, spacer, bieganie, jazda na rowerze, rolkach, chód z kijkami – zarejestruj swoją aktywność poprzez aplikację Endomono i dołącz do rywalizacji, której celem jest pokonanie jak największej ilości kilometrów, a co za tym idzie pokonanie własnego zmęczenia i zmotywowanie się do zrobienia czegoś dla samego siebie – zadbania o swoje zdrowie i dla innych – promocja dobrych nawyków.

Liczy się każdy kilometr, każdy we własnym zakresie, trybie, czasie. Szczególnie zachęcamy do liczenia swoich kilometrów uczniów, którzy do szkoły chodzą pieszo lub na rowerze.

Podsumowaniem projektu będzie wspólny bieg charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych fundacji Parents Project, zrzeszającej dzieci chorujące na dystrofię mięśniową.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy każdą swoją aktywność zarejestrować poprzez aplikację Endomondo – poniżej krótka instrukcja:

1)  Ściągnij na telefon aplikację Endomondo (bezpłatnie, korzystając z sieci Wi-fi np. w domu, pracy) na swój telefon (w androidzie przez Sklep).

2)  Zarejestruj się na Endomondo.

3)  Dołącz do RYWALIZACJI o nazwie Aktywna Czwórka.

4)  Od 18.09.do 15.03.06.16 przy każdej Twojej aktywności połącz się z aplikacją Endomondo, i mierz kilometry.

5) Jeśli masz problem z wyszukaniem rywalizacji możesz odnaleźć ją poprzez link  - www.endomondo.com/challenges/24626474