• Odwiedziło nas: 1191139

PODSUMOWANIE AKCJI " ODBLASKOWA SZKOŁA"

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Skawinie już od czterech lat uczestniczy akcji „Odblaskowa Szkoła”, której inicjatorami są: Małopolska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie, WRD KW Policji w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego...

W 2011r roku działania szkoły zostały nagrodzone certyfikatem „Odblaskowej szkoły”, który dumnie zawisł w honorowym miejscu przy wejściu głównym do szkoły. Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym uczniowie we wrześniu i w październiku licznie uczestniczyli w wielu działaniach i konkursach o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Rokrocznie uczniowie są wyposażani w kamizelki oraz  inne elementy odblaskowe . Aby dowiedzieć się więcej,zapraszamy do zakładki " Odblaskowa szkoła"

• Powiększ obraz

odblaskowa szkoła