• Odwiedziło nas: 1196173

Dzień Otwarty już za nami!

W ostatnim dniu lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłorocznych uczniów klas pierwszych. Na początku Pani Dyrektor Bożena Wrzoszczyk przedstawiła ofertę szkoły oraz zaprosiła do obejrzenia przedstawienia pt. "Dobre maniery mamy" w wykonaniu uczniów klasy 3b pod kierunkiem pani Jolanty Tarnowskiej. Następnie dzieci wraz z Rodzicami udały się do sal na różnorodne zajęcia pod okiem naszych nauczycieli. Nie zabrakło przygody z chemią, origami czy tablicą multimedialną. Spacer po szkole był okazją do zapoznania z "nowym" miejscem, w którym wielu z przybyłych spędzi swoje lata szkolne. Nieocenioną pomocą byli nasi wolontariusze z klas 7 i 8, którzy pełnili rolę przewodników dla swoich młodszych kolegów.

Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia we wrześniu!